Copenhagen Food Fair – targi spożywcze

Copenhagen-Food-Fair-targi-spozywcze

Targi spożywcze Copenhagen Food Fair 22-24.02.2015 r

 

WPHI w Kopenhadze zaprasza polskie firmy do wzięcia udziału w targach spożywczych Copenhagen Food Fair. Targi odbędą się w stolicy Danii w dniach 22-24.02.2015 r. Są to największe targi artykułów rolno-spożywczych w Skandynawii, które odbywają się co dwa lata. Na ostatnich targach w 2013 r. wystawiało się 331 wystawców, a targi odwiedziło około 31 tys. osób. Na targach wystawiają się firmy działające w sektorze spożywczym, firmy cateringowe, hotele, restauracje pochodzące z całej Europy Północnej. Targi przeznaczone są dla producentów, hurtowników i pośredników artykułów rolno-spożywczych. Więcej na temat tragów można znaleźć na stronie http://www.copenhagenfoodfair.dk/en-GB/Cph-Food-Fair-2015.aspx

Na targach spożywczych Copenhagen Food Fair WPHI organizuje stoisko o powierzchni 18 m2 celem promowania polskiej branży spożywczej. Wydział oferuje polskim firmom możliwość bezpłatnego udziału oraz zaprezentowania swoich produktów w następującym zakresie:

– firma może oddelegować własnego przedstawiciela, który będzie reprezentował firmę na naszym stoisku wraz z promowanymi produktami i materiałami reklamowymi (firma ponosi wyłącznie koszty własnego dojazdu oraz zakwaterowania w czasie targów);

– firma może przesłać swoje produkty i/lub materiały reklamowe w j. angielskim/niemieckim/duńskim do 10 szt, które zostaną wyeksponowane na naszym stoisku.

W przypadku zainteresowania lub/i dalszych pytań prosimy o kontakt z p. Anną Suchenek, e-mail: cph6@trade.gov.pl lub tel. +45 39 481 203.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony copenhagen.trade.gov.pl
Fot: freeimages.com

Leave a comment