Ejendomsmessen – targi w Kopenhadze

Ejendomsmessen

Ejendomsmessen Real Estate 2017

WPHI w Kopenhadze organizuje stoisko informacyjno-promocyjne na targach Ejendomsmessen Real Estate, które odbędą się w Kopenhadze w centrum wystawienniczym Bella Center w dniach 29-30 marca 2017 roku.

Targi Ejendomsmessen są to największe targi branży nieruchomości odbywające się w Skandynawii – w Sztokholmie, Goteborgu, Malmo i Oslo, które tym razem po raz pierwszy odbędą się w Kopenhadze. Są to targi branży nieruchomości – dla właścicieli nieruchomości, developerów oraz branży budowlano-remontowej. Targom towarzyszyć będzie wiele ciekawych seminariów z udziałem ekspertów z branży, spotkań networkingowych oraz B2B.

Celem organizowanego przez WPHI przedsięwzięcia jest promocja polskiej branży budowlanej oraz wsparcie polskich firm w nawiązaniu kontaktów biznesowych z odbiorcami z Danii i całej ze Skandynawii. Targi Real Estate będą ciekawym miejscem nawiązania współpracy dla polskich eksporterów wyrobów budowlanych, ceramiki sanitarnej, płytek ściennych, podłóg, stolarki okiennej i drzwiowej itd.

Zainteresowani polscy przedsiębiorcy mogą przesłać zgłoszenie do udziału w targach na stoisku WPHI lub przesłać na własny koszt na adres WPHI Kopenhaga materiały promocyjne (broszury, ulotki, foldery, katalogi itp.), które będą prezentowane na naszym stoisku.

Więcej informacji u koordynatora projektu:
Anna Suchenek, Kierownik WPHI
e-mail: cph6@trade.gov.pl lub tel. +45 39 48 12 00

Adres do wysyłki materiałów:
Trade and Investment Promotion Section
Embassy of the Republic of Poland
Ryvangs Alle 46
2900 Hellerup
Denmark

 

Źródło: Portal Promocji Eksportu (denmark.trade.gov.pl)
Fot: denmark.trade.gov.pl

Leave a comment