18.7 C
Kopenhaga
wtorek, 3 października, 2023

LOT zwyciężył w plebiscycie GlobeRunner Awards

LOT-zwyciezyl-w-plebiscycie-GlobeRunner-Awards

PLL LOT zwycięzcą międzynarodowego plebiscytu

 

Polskie Linie Lotnicze LOT zwyciężyły w plebiscycie GlobeRunner Awards, organizowanym co roku przez prestiżowy serwis internetowy Frequent Business Traveler. Nagroda jest szczególnie cenna, bo przyznają ją swoimi głosami najczęściej podróżujący pasażerowie biznesowi z całego świata.

W głosowaniu wzięło udział ponad 150 tysięcy czytelników Frequent Business Traveler, których zalicza się do grona najbardziej doświadczonych i wymagających podróżujących. W tym roku wybrali najlepsze linie lotnicze w poszczególnych częściach świata, najlepsze hotele czy lotniska. Polskie Linie Lotnicze LOT zostały wybrane Najlepszą Linią Lotniczą w rejonie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Ceremonia wręczenia statuetek odbyła się w Nowym Jorku.

– Nagroda dla Polskich Linii Lotniczych LOT pochodzi od naszych czytelników, czyli osób, które w podróży spędzają znaczną część swojego życia. Mają ogromne doświadczenie, nic nie umknie ich uwadze – powiedział Jonathan Spira, dyrektor wydawniczy Frequent Business Traveler. – Ich wiedza na temat tego, co dobre, a co nie w podróżowaniu czyni głosowanie tak wartościowym – dodał.

– Nagroda GlobeRunner to kolejny dowód, że zmieniamy się tak, jak chcą tego nasi Pasażerowie. Stale pracujemy nad tym by podróżowali bezpiecznie, szybko i maksymalnie komfortowo – mówił odbierający nagrodę w imieniu LOT-u Robert Moreń, Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej PLL LOT. – Ta nagroda to potwierdzenie, że nasza klasa biznes w lotach długodystansowych, realizowanych przez nowoczesne samoloty B787 Dreamliner, nie ma sobie równych. Dziękujemy wszystkim, którzy oddali na nas głos – dodał.

LOT zdobywa wiele polskich i międzynarodowych nagród. Ma na koncie między innymi kilkanaście tytułów Najlepszej Linii Lotniczej w Europie Środkowo-Wschodniej, międzynarodowe wyróżnienia przyznawane przez magazyn Business Traveller, czy Globe Travel i wiele nagród krajowych.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony Ministerstwa Sportu i Turystyki

Fot: freeimages.com

Podobne widomości

Nasze społeczności

16,985FaniLubię
2,458ObserwującyObserwuj
61,453SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze wiadomości