22.4 C
Kopenhaga
czwartek, 28 września, 2023

Targi Building Green – Kopenhaga

Targi-Building-Green-Kopenhaga

Targi Building Green (Kopenhaga, 2-3 listopada 2016 r.)

WPHI w Kopenhadze zaprasza na Targi Building Green www.buildinggreen.eu , które odbędą się w Kopenhadze w dniach 2-3 listopada 2016 r. Jest to największa impreza targowa w Danii, której celem jest promowanie zrównoważonego i energetycznie efektywnego budownictwa oraz innowacyjnych wyrobów i technologii budowlanych.

WPHI w Kopenhadze zaprasza na Targi Building Green www.buildinggreen.eu , które odbędą się w Kopenhadze w dniach 2-3 listopada 2016 r. Jest to największa impreza targowa w Danii, której celem jest promowanie zrównoważonego i energetycznie efektywnego budownictwa oraz innowacyjnych wyrobów i technologii budowlanych. W trakcie targów odbywają się spotkania match-makingowe, B2B wystawców, firm, naukowców i wszystkich zainteresowanych budownictwem energooszczędnym.

Lista wystawców zamieszczona jest na stronie: http://buildinggreen.eu/udstillere/udstillerliste-2016/

Dwudniowej imprezie towarzyszy wiele seminariów i konferencji, które są świetnym miejscem do wymiany poglądów, poznania rynku duńskiego oraz najnowszych rozwiązań w tej dziedzinie. Uczestnictwo w targach Building Green może być szansą dla polskich firm do nawiązania współpracy i znalezienia nowych partnerów biznesowych na rynku duńskim.

WPHI w Kopenhadze oferuje polskim firmom możliwość bezpłatnego udziału w targach Building Green oraz zaprezentowania swoich produktów w następującym zakresie:
– firma może oddelegować przedstawiciela, który będzie reprezentował firmę na naszym stoisku wraz z materiałami reklamowymi (firma ponosi wyłącznie koszty własnego dojazdu oraz zakwaterowania w czasie targów);
– firma może przesłać swoje materiały reklamowe, które zostaną wyeksponowane na naszym stoisku.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w targach. W przypadku zainteresowania wzięciem udziału w targach prosimy o kontakt z WPHI telefoniczny +45 39 48 12 02 lub mailowy cph@trade.gov.pl

 

Źródło: Portal Promocji Eksportu (denmark.trade.gov.pl)
Fot: denmark.trade.gov.pl

Podobne widomości

Nasze społeczności

16,985FaniLubię
2,458ObserwującyObserwuj
61,453SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze wiadomości