18.3 C
Kopenhaga
czwartek, 28 września, 2023

Targi VISION w Kopenhadze

Targi-VISION-w-KopenhadzeTargi VISION – Copenhagen Fashion Week 2014

W ramach Copenhagen Fashion Week 2014, w terminie 29.01-02.02.2014 w Kopenhadze miejsce miały dwa wydarzenia, a mianowicie Targi Vision, na których prezentowano najnowsze trendy oraz kolekcje wielu projektantów. Odbyły się także Targi CIFF w Bella Center, które nastawione były na większe grono odbiorców, gdyż to popularne marki i sieciówki prezentowały swoje propozycje.

Moda jest branżą, która w ostatnich latach przybrała wielkiego rozpędu. W celach promocyjnych należy nie tylko promować własne produkty, ale także poznawać panujące obecnie trendy. Tak więc w Kopenhadze pośród wielu projektantów, można było również zapoznać się z polskimi propozycjami takimi jak Ballerina, She/s a riot czy no name.

Na targach można było znaleźć również stanowisko promocyjno-informacyjne, gdzie były udzielanie informacje na temat polskiej branży odzieżowej. Na stoisku informacji na temat warunków współpracy z krajami skandynawskimi, szczególnie z Danią, udzielał ekspert z WPHI, Pani Monika Guziak Lewiński, która odwiedziła wszystkie firmy uczestniczące w kopenhaskim tygodniu mody zarówno wystawiających się na salonie VISION, jak i CIFF.

Uczestnictwo w targach jest niesamowitą okazją na zapoznanie się z trendami, ale także umożliwiło przedstawienie własnych pomysłów i produkcji. Miejsce to daje możliwość wzbogacenia się o doświadczenia w branży odzieżowej. To nie tylko okazja do podpisania nowych kontraktów i pozyskania klientów, ale także możliwość darmowej wiedzy, pozwalającej być ciągle na topie.

Źródło: materiały opracowane na podstawie strony Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Kopenhadze (copenhagen.trade.gov.pl)
Fot: copenhagen.trade.gov.pl

Polecamy artykuły:

Polska zabawa walentynkowa w Danii
EKOGALA w maju 2014
– Nadchodzące wydarzenia w Danii
– Moda w Danii

Podobne widomości

Nasze społeczności

16,985FaniLubię
2,458ObserwującyObserwuj
61,453SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze wiadomości