18.7 C
Kopenhaga
wtorek, 3 października, 2023

Jaką zabawkę wybrać na prezent

Jaka-zabawke-wybrac-na-prezent

Przedświąteczny ranking sprzedaży zabawek sieci Carrefour: klocki LEGO najpopularniejszymi prezentami pod choinkę

Carrefour Polska przygotował ranking najpopularniejszych zabawek, które w listopadzie klienci sieci kupili swoim podopiecznym pod choinkę. W tym roku, z oferty ponad 2000 różnych artykułów dla dzieci dostępnych w hipermarketach Carrefour, najpopularniejszymi są: interaktywna maskotka Furby Boom, zestaw klocków LEGO Friends oraz tablet edukacyjny dla dzieci BB KidsPad. Co ciekawe, w pierwszej dziesiątce hitów sprzedaży znalazło się aż 7 zestawów klocków LEGO.

W tym roku Carrefour postawił na różnorodność i bogactwo oferty zabawek. Klienci poszukujący prezentów dla swoich bliskich mają do wyboru około 2200 różnych produktów, a wśród nich kilkaset zabawek oferowanych w atrakcyjnych cenach, które są jednymi z najniższych na rynku. Co ciekawe ponad 50% tegorocznej oferty Carrefour zabawek to nowości. Sieć zadbała również o klientów z mniej zasobnym portfelem, oferując w najważniejszych kategoriach zabawki w cenie od 9,99 zł.

Gdyby Mikołaj przyszedł w tym roku na początku grudnia, to najwięcej polskich dzieci znalazłoby pod choinką klocki LEGO. Zestawy tych znanych klocków zdominowały tegoroczne zestawienie Carrefour, zajmując aż 7 z 10 najlepszych miejsc rankingu. Największych hitem sprzedaży w sklepach Carrefour (na dzień 2.12.2014r.) okazała się jednak interaktywna maskotka Furby Boom. Na drugim miejscu znalazł się zestaw klocków LEGO Friends Baza Ratownicza, a na trzecim – najtańszy w swojej kategorii tablet edukacyjny dla dzieci BB KidsPad. Do pierwszej dziesiątki hitów sprzedaży obok różnych zestawów klocków LEGO, wdarł się przebojem 110-centymetrowy miś pluszowy z polskiej firmy Sun-Day.

W tym roku Carrefour oferuje swoim klientom również kilkadziesiąt produktów, których nie kupią oni w żadnej innej sieci w Polsce. Są to przede wszystkim markowe zestawy zabawek znanych producentów, takich jak np. LEGO, Mattel, Cobi czy Hasbro, ale także produkty od polskich producentów. W ofercie na wyłączność, znalazły się również m.in. pluszaki, akumulatorowe motory i samochody czy nawet profesjonalne stoły do gry w piłkarzyki.

Przedświąteczny ranking sprzedaży zabawek sieci Carrefour – pełne wyniki:

Maskotka Furby Boom (Sweet oraz Sunny)
Zestaw klocków LEGO Friends, Baza Ratownicza
Tablet edukacyjny BB Kids Pad, wymiary: 24×15,5cm
Zestaw klocków LEGO CITY Laweta do przewozu helikoptera
Miś pluszowy duży 110cm
Zestaw klocków LEGO Mój Pierwszy Pociąg
Zestaw klocków LEGO DUPLO uniwersalny
Zestaw klocków LEGO Arktyczny Helikopter Dźwigowy
Zestaw klocków LEGO Szkoła w Heartlake
Zestaw klocków LEGO Ratunek niedźwiadka
Pełna oferta zabawek, dostępna jest we wszystkich hipermarketach sieci Carrefour w Polsce. W supermarketach Carrefour market klienci mogą znaleźć wybrane produkty z oferty sieci.

Carrefour Polska to multiformatowa sieć handlowa, pod której szyldem działa obecnie ponad 700 sklepów w takich formatach jak: hipermarkety, supermarkety oraz sklepy osiedlowe. Spółka jest również właścicielem i zarządcą sieci centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 220 000 GLA oraz kilkudziesięciu stacji paliw.

Źródło: materiały pochodzą ze strony : infowire.pl
fot: freeimages.com

Podobne widomości

Nasze społeczności

16,985FaniLubię
2,458ObserwującyObserwuj
61,453SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze wiadomości