10.5 C
Kopenhaga
niedziela, 24 września, 2023

Targi Formland 2023

Targi Formland 2023 w Herning, Dania

Serdecznie zapraszamy polskich przedsiębiorców działających w branżach home & garden, wystroju wnętrz, dekoracji oraz lifestyle do udziału w niezwykle istotnym wydarzeniu. Po raz pierwszy, Narodowe Centrum Wspierania Eksportu (PAIH) zaprasza Was do współtworzenia Stoiska Narodowego na Międzynarodowych Targach Wystroju Wnętrz FORMLAND, które odbędą się w dniach 20-22 sierpnia 2023 w Herning, Danii.

FORMLAND 2023 to bez wątpienia jedno z kluczowych wydarzeń w dziedzinie projektowania wnętrz, prezentujące aktualne trendy oraz przyszłe kierunki rozwoju. To wyjątkowe forum, na którym nie tylko można podziwiać premierowe produkty, ale także poznać nowości w dziedzinie wzornictwa i dekoracji. Tegoroczna edycja obiecuje wiele emocji, a jej wyjątkowość podkreśla fakt, że Polska po raz pierwszy jest obecna w gronie wystawców.

Targi FORMLAND to przede wszystkim miejsce wymiany wiedzy i doświadczeń dla profesjonalistów z branży B2B. To tutaj spotykają się przedstawiciele takich dystrybutorów jak Imerco, Illum, Magasin, Lubeck Living czy Bahne. W 2023 roku Polska staje się częścią tego inspirującego świata, otwierając drzwi dla polskich przedsiębiorców na rynek duński i międzynarodowy, zwłaszcza skupiony wokół krajów nordyckich.

Tworzenie stoiska na tych targach to unikalna szansa dla naszych przedsiębiorców:

  • Możliwość prezentacji własnych produktów i usług,
  • Przestrzeń do spotkań i rozmów z potencjalnymi partnerami biznesowymi,
  • Bezpłatny udział w samym wydarzeniu,
  • Profesjonalne wsparcie merytoryczne oraz językowe ze strony ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Kopenhadze.

Warto podkreślić, że uczestnictwo w tych targach jest bezpłatne. Wszelkie koszty związane z logistyką, transportem, ubezpieczeniem oraz zakwaterowaniem pokrywa uczestniczący przedsiębiorca.

Serdecznie zachęcamy do udziału w tej ekscytującej inicjatywie, która otwiera przed nami nowe horyzonty biznesowe i umożliwia budowanie relacji zarówno na lokalnym, jak i międzynarodowym rynku. Niezwykła okazja czeka – dołącz do nas na FORMLAND 2023!

Formularze zgłoszeniowe przyjmowane były do 13 lipca, do godz. 23:59.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy z Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Kopenhadze, Martą Orlikowską: marta.orlikowska@paih.gov.pl.

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach organizowanych przez PAIH znajdziesz na stronie Agencji: paih.gov.pl/nowosci/?lang_id=16&id_kategoria=wydarzenia

Na podstawie materiałów z serwisu: Ministerstwo Rozwoju i Technologii | trade.gov.pl

Fot: trade.gov.pl

Podobne widomości

Nasze społeczności

16,985FaniLubię
2,458ObserwującyObserwuj
61,453SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze wiadomości